Notice: Use of undefined constant AdmintoolsModelDbprefix - assumed 'AdmintoolsModelDbprefix' in /www/innydom.org/includes/framework.php on line 56 News - Stowarzyszenie ID - INNY DOM w Poznaniu
free templates joomla

Z ostatnich dni

Dziękujemy za kolejny rok z nami!

Dziękujemy za kolejny rok z nami!

Szanowni Państwo – Przyjaciele, Sympatycy i Darczyńcy naszego Stowarzyszenia!

Dziękujemy Serdecznie za to, że kolejny rok byliście z nami!

Dzięki Waszemu wsparciu, zaangażowaniu i życzliwości wszystkie gałęzie działalności naszego Stowarzyszenia mogły funkcjonować prawidłowo – niosąc Pomoc, Inspirację i Nadzieję tym, którzy ich najbardziej potrzebują, w alternatywie do tego, co dziś „oferuje” nam świat.

Bez Was by się nie udało!

Stojąc na progu kolejnych wyzwań patrzymy z Nadzieją i Pewnością w naszych Sercach, że zawsze znajdą się ludzie, którzy czynią Dobro i chcą wspierać Dobre Dzieła!

Cieszymy się, że jesteście z nami!

Dziękujemy raz jeszcze!

Zarząd, Pracownicy i Wolontariusze
Stowarzyszenia ID – Inny Dom w Poznaniu

2013 i znowu pod prąd

Na początku roku bardzo się ucieszyliśmy bo świetlica otrzymała dotację z Urzędu Miasta Poznania. Radość nasz jednak nie trwała długo. Okazało się że urząd przyznał nam resztę pieniędzy, jakie mu zostały w budżecie na ten cel. Co to dla nas oznaczało?
Właściwie to, że mamy pieniądze na 12 dzieci, tylko, że w Nibylandii mamy ich trzydzieścioro...

Read more: 2013 i znowu pod prąd

Podsumowanie roku 2012

Rok 2012 zaczął się dla świetlicy bardzo ciężko. Wiadomość, że świetlica nie otrzymała dotacji z Urzędu Miasta Poznania, spadła na nas jak grom z jasnego nieba.
Stanęliśmy przed dylematem, co teraz mamy powiedzieć dzieciom?

Postanowiliśmy, że się nie poddamy i nie damy by nasza świetlica została zlikwidowana. Nie mieliśmy pieniędzy, ale za to wiele siły i zapału. Wiedzieliśmy jedno – nie możemy zostawić naszych Nibylandiowych dzieciaków. Zdecydowaliśmy, że świetlica będzie funkcjonowała bez zmian. Pracownicy podjęli decyzję, że będą kontynuowali swoją pracę, nawet gdyby przez jakiś czas przyszło im to robić za darmo...   

Read more: Podsumowanie roku 2012

W stylu Dzikiego Zachodu

W nagrodę za odrabianie zadań domowych w świetlicy i chęć uczenia się, raz w miesiącu,  niektóre dzieci jadą do kina lub spotyka ich inna przyjemność.
Tym razem pani Sonja Haubelt zabrała nas do Lubonia do miasteczka Country.
Wspaniała wyprawa mogliśmy zwiedzić miasteczko i pojeździć konno.
Bawiliśmy się świetnie, choć obsługa miasteczka mogłaby się bardziej postarać i trochę więcej opowiedzieć nam o koniach i Dzikim Zachodzie.
Najbardziej zapamiętaliśmy historię o konnej poczcie.
Dziękujemy pani Sonju.

Aby zobaczyć galerię kliknij tutaj.

Zamki dla rycerzy i domki dla małych ksieżniczek

W marcu 2012 roku, korzystając z uprzejmości pana Dale Taylor mogliśmy obejrzeć wystawę, która miała miejsce w Jego prywatnym domu.
A na wystawie morzenie każdej dziewczynki i niektórych chłopców: domki dla lalek i zamki. Przepiękne, pełne najdrobniejszych detali, każdy inny i każdy taki niesamowity.
Tak pracochłonne i tworzone z zapałem i pasją. To przywilej, że mogliśmy je podziwiać.
Dziękujemy za zaproszenie panie Taylor.

Aby zobaczyć galerię kliknij tutaj.

Notice: Undefined variable: mosConfig_lang in /www/innydom.org/templates/stowarzyszenie-id/index.php on line 52
© 2006- Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /www/innydom.org/templates/stowarzyszenie-id/index.php on line 61 2021 Inny Dom - Stowarzyszenie Pomocy w Poznaniu Stowarzyszenie Pomocy "Inny Dom" design by S. Tomczyk :: html, flash, foto by | kcpr.pl