Notice: Use of undefined constant AdmintoolsModelDbprefix - assumed 'AdmintoolsModelDbprefix' in /www/innydom.org/includes/framework.php on line 56 Podsumowanie pierwszych dwóch tygodni Warsztatów "Nibylandia Istnieje!" - Stowarzyszenie ID - INNY DOM w Poznaniu
free templates joomla

Podsumowanie pierwszych dwóch tygodni Warsztatów "Nibylandia Istnieje!"Minął już ponad tydzień od pierwszego spotkania ekipy Nibylandiowych fotoreporterów. Do tej pory spotkaliśmy się już 6 razy - organizując, planując i przede wszystkim - czerpiąc wiele radości z tego, że mogliśmy popróbować własnych sił robiąc zdjęcia naszym przyjaciołom, zwierzakom i okolicy, w której żyjemy.


Niektóre z interesujacych prac wykonanych przez uczestników projektu „Nibylandia Instnieje!”.

Podsumowując: W zajęciach uczestniczyły prawie wszystkie dzieci, które regularnie uczęszczają do Świetlicy. Przez 8 dni 13 uczestników wykonało ponad 1500 zdjęć skoncentrowanych wokół tematów kadru, koloru i wyboru odpowiedniego momentu. Użyliśmy do tego 8 aparatów kompaktowych, które okazały się wcale nie takie łatwe w użyciu. Problemem były czerwone oczy, przejaskrawione kolory, rozmazane kadry. Na szczęście wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że początki często bywają trudne. Na naszym podsumowującym spotkaniu wybraliśmy te zdjęcia, które najbardziej nam się podobają. Wspólnie odszukiwaliśmy realizacji wytycznych, które dzieci dostały na początku i byliśmy zachwyceni rezultatami! Wiele prac było dobrze przemyślanych i wszyscy zgodziliśmy się, że nawet najbardziej prozaiczny krajobraz może zyskać wiele tajemniczości i piękna – wszystko zależy bowiem od odpowiedniego „oka” fotografa.

Dzisiaj natomiast zobaczyliśmy, jak piękne ‘malowidła światłem’ można wykonać przy pomocy trzech latarek diodowych i odpowiednio nastawionego sprzętu. Patryk, Paulina, Roksana, Weronika i Daria na dwie godziny zmienili się w prawdziwych artystów grafików. Na jednej z ciemniejszych ulic naszego osiedla rozstawiliśmy sprzęt fotograficzny, ustaliliśmy temat i... nikt do końca nie wierzył, że naprawdę możemy coś ‘namalować’ machając latarkami w bliżej nieokreślonych kierunkach. Wielkie było zdziwienie, kiedy na ekranie aparatu fotograficznego ujrzeliśmy różne kształty i kolory, napisy i ‘gwiezdne wrota’.

:: W tym tygodniu dziękujemy ::

Nie możemy też zapomnieć o tych, którzy nas wspierają: dzisiaj zostaliśmy wspaniale zaskoczeni pomocą otrzymaną od MediaMarkt. Dziękujemy bardzo za życzliwość i obietnicę długoterminowej współpracy p. Michałowi Czabajskiemu, Kierownikowi Sprzedaży w King Cross.

Notice: Undefined variable: mosConfig_lang in /www/innydom.org/templates/stowarzyszenie-id/index.php on line 52
© 2006- Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /www/innydom.org/templates/stowarzyszenie-id/index.php on line 61 2021 Inny Dom - Stowarzyszenie Pomocy w Poznaniu Stowarzyszenie Pomocy "Inny Dom" design by S. Tomczyk :: html, flash, foto by | kcpr.pl