Notice: Use of undefined constant AdmintoolsModelDbprefix - assumed 'AdmintoolsModelDbprefix' in /www/innydom.org/includes/framework.php on line 56 Ratujmy Nibylandię! - Stowarzyszenie ID - INNY DOM w Poznaniu
free templates joomla

Ratujmy Nibylandię!

Drodzy Państwo,
Świetlica socjoterapeutyczna Nibylandia, którą prowadzi Stowarzyszenie Pomocy INNY DOM, działa w dzielnicy Świerczewo w Poznaniu już od 2006 roku. Przez te kilka lat służyła najuboższym mieszkańcom tej dzielnicy, zwłaszcza Dzieciom.

Objęliśmy swoją opieką wiele dzieci z rodzin gdzie jest bezrobocie, alkoholizm i przemoc. Stworzyliśmy dla nich bezpieczną przystań, miejsce, w którym mogą liczyć na nasze wsparcie, zrozumienie i pomoc.
Dzieci uczęszczające do świetlicy nadrabiają w niej zaległości edukacyjne, uczą się jak radzić sobie z lękiem i innymi negatywnymi emocjami. Korzystając z różnego rodzaju warsztatów nabierają wiary we własne możliwości.
Lubią tu przychodzić bo mogą tu znaleźć wsparcie. Na miejscu mogą też zjeść ciepły posiłek lub kanapki.
Świetlica utrzymuje się z dotacji miejskich oraz z darowizn.
Niestety w roku 2012 świetlica z przyczyn formalnych nie otrzymała dotacji od miasta Poznania.
Nie wyobrażamy sobie jednak, że moglibyśmy naszym dzieciom teraz zamknąć drzwi i powiedzieć, że rezygnujemy z nich bo nie mamy pieniędzy. Dokładamy więc wszelkich starań aby Nibylandia nadal mogła funkcjonować. Nie jest to łatwe bo koszty utrzymania takiego miejsca są bardzo duże.
Do czasu aż będziemy mogli odwołać się od decyzji Miasta Poznania czyli do kwietnia 2012 roku, musimy znaleźć pieniądze na utrzymanie świetlicy.

Miesięczny koszt to 7000 zł - 10000zł, w skład tej kwoty wchodzą: wynajęcie pomieszczenia, bieżące rachunki, zakup żywności dla dzieci, minimalne płace dla pedagogów.

POTRZEBUJEMY WIĘC WSPARCIA FINANSOWEGO by świetlica mogła przetrwać ten trudny okres.

Jeżeli tylko chcecie państwo, możecie nas wesprzeć i pomóc nam uratować Nibylandię przed zamknięciem. Każda wpłacona kwota umożliwi nam dalsze działanie na rzecz potrzebujących pomocy dzieci.
Wszelkie darowizny można wpłacać na konto stowarzyszenia wpisując w tytule wpłaty dla Nibylandii.
numer rachunku bankowego: 26 1240 1747 1111 0010 0799 9304
nazwa banku: PEKAO S.A.

Jeżeli chcecie państwo przelać pieniądze z zagranicy

STOWARZYSZENIE POMOCY 'INNY DOM' W POZNANIU
Ul. Sypniewo 19
61-329 Poznań
Poland

KOD SWIFT: WBKPPLPP IBAN: PL 31 1090 1463 0000 0001 0596 7026
Branch address:
11 Oddział w Poznaniu
Ul. Górecka 30
60-201 Poznań

Jeżeli chcielibyście państwo dowiedzieć się więcej o pracy świetlicy lub o stowarzyszeniu to zapraszamy na naszą stronę internetową.
www.innydom.org
Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.
Rafał Nowak – prezes stowarzyszenia 668 872 502
Bernarda Grzywacz-Nowicka – kierownik świetlicy 660619192
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Dziękujemy za każdy dar płynący z państwa serca.

Notice: Undefined variable: mosConfig_lang in /www/innydom.org/templates/stowarzyszenie-id/index.php on line 52
© 2006- Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /www/innydom.org/templates/stowarzyszenie-id/index.php on line 61 2021 Inny Dom - Stowarzyszenie Pomocy w Poznaniu Stowarzyszenie Pomocy "Inny Dom" design by S. Tomczyk :: html, flash, foto by | kcpr.pl