SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NASZYM DOBROCZYŃCOM!

Attention: open in a new window. PrintE-mail

Stowarzyszenie Pomocy „Inny Dom” w Poznaniu pragnie podziękować wszystkim tym, którzy w ostatnim trudnym czasie byli dla nas pomocą, zachętą i darem 
z Nieba.

W związku z tym, na ręce poszczególnych osób chcielibyśmy złożyć nasze Gorące Podziękowania:


amicis_logo

Bardzo dziękujemy Fundacji AMICIS za darowiznę 5 000 zł na wsparcie naszej Świetlicy "Nibylandia". Miedzy innymi dzięki tej pomocy nasza Świetlica może nadal istnieć.

  logo_cw

Dziękujemy bardzo Polskiej Telefonii Cyfrowej i Stowarzyszeniu Centrum Wolontariatu w Warszawie za zorganizowanie akcji pt. „Podziel się swoją pasją"
i wszystkie dobre rzeczy, które z niej się narodziły. Dziękujemy bardzo Panu Dariuszowi Kajdy za ogromną pomoc przy projekcie "Podziel się swoją pasją"
i wielkie serce dla naszych dzieci. To, co się w ramach tego projektu wydarzyło jest w większości jego zasługą!

Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Kamińskiemu, oraz jego żonie Pani Anecie Burdzie-Kamińskiej, za przekazanie sumy, dzięki której jedno z naszych Dzieci ma możliwość uczestniczyć w rocznym kursie językowym. Dziękujemy za serce, troskę i bezinteresowność.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tym ostatnim, trudnym dla świetlicy, okresie wsparli nas swoją pomocą, pieniędzmi i sercem. W szczególności Sylwii Ćwiek za poświęcenie świątecznego czasu na ekspresowe pisanie projektów,
dla obecnej kadry pedagogów na czele z naszą kierowniczką Alicją Mularczyk
oraz dla wszystkich wolontariuszy za nieodpłatne dyżury w świetlicy.

Dziękujemy naszemu kochanemu Bogu za łaskę i opiekę!

Zarząd, Pracownicy i Wolontariusze Stowarzyszenia Pomocy "Inny Dom" w Poznaniu

| | nibylandia - the neverland | our staff | news | gallery | multimedia | support us | contact us | język polski
© 2006-2012 Inny Dom - Stowarzyszenie Pomocy w Poznaniu Stowarzyszenie Pomocy "Inny Dom" design by S. Tomczyk :: html, flash, foto by | kcpr.pl