Notice: Use of undefined constant AdmintoolsModelDbprefix - assumed 'AdmintoolsModelDbprefix' in /www/innydom.org/includes/framework.php on line 56 Founders - Stowarzyszenie ID - INNY DOM w Poznaniu
free templates joomla

Oto twórcy naszego Stowarzyszenia!!!


Filip Pasek

Główny pomysłodawca i twórca Stowarzyszenia, współzałożyciel Nibylandii. Członek Zarządu Stowarzyszenia przez 2 kadencje, w latach 2006 – 2009 na stanowisku Vice Przezesa Zarządu Stowarzyszenia. Ojciec trójki wspaniałych dzieci i mąż uzdolnionej artystki Agnieszki Pasek. Obecnie mieszkają w Sanoku, gdzie prowadzą kuźnie kowalstwa artystycznego – tzw. „Kuźnie Skarbów”.


Mariusz Sander


Pomysłodawca praktycznych rozwiązań Stowarzyszenia i Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandii” na początku ich istnienia. Włożył wiele pracy, aby Stowarzyszenie mogło funkcjonować i obdarzać
w „Nibylandii” opieką dzieci z poznańskiego Świerczewa. Mąż Edyty i ojciec trójki wspaniałych dzieci.Adam Dziekiewicz


Członek Zarządu Stowarzyszenia przez 1/2 kadencji w latach 2005 – 2006 na stanowisku Prezesa Zarządu Stowarzyszenia. Od jego przyjaźni ze Stasiem zaczęła się praca z dziećmi w Stowarzyszeniu i potrzeba założenia świetlicy dla dzieci. Później wolontariusz w Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”. Obecnie Członek Komisji Rewizyjnej przez 1 kadencję, w latach 2010 do dziś.


Rafał Nowak

Poznański rzeźbiarz, absolwent Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Poznaniu (obecny Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu). Przez pewien czas prowadził Drużynę Rycerską w Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”. Jeden z głównych założycieli Stowarzyszenia i „Nibylandii”. Przez 2 kadencje i nadal, w latach 2007 – do dziś - Prezes Zarządu Stowarzyszenia. Prywatnie mąż Natalii i ojciec trójki wspaniałych dzieci.


Sławomir Kasprzyk (ps. art. Kacper Jahel)

Absolwent poznańskiej ASP (obecnie Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu), ukończył studia z wyróżnieniem na wydziale multimediów. Współzałożyciel Stowarzyszenia i Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”. Członek Zarządu Stowarzyszenia przez 3 kadencje i nadal, w latach 2005 do dziś, na stanowisku Sekretarza Zarządu Stowarzyszenia. Bardzo dobry organizator wielu dziedzin funkcjonowania i działalności Stowarzyszenia. To on poznał Stasia, od którego zaczęła się nasza przygoda z dziećmi z poznańskiego Świerczewa. Prowadził projekt warsztatów fotograficznych w „Nibylandii”.


Jacqueline Ingabire (obecnie Jacqueline Wrzyszcz)

Rodowita Rwandyjka, w Polsce od ponad 15 lat. Magister ekonomii. Od początku wspomogła Stowarzyszenie i Świetlicę Socjoterapeutyczną „Nibylandia” w dziedzinie księgowości. Członek Zarządu Stowarzyszenia przez 3 kadencje i nadal, w latach 2005 do dziś na stanowisku Skarbnika Zarządu.


Sylwia Ćwiek

Pedagog specjalny z wykształcenia. Współzałożycielka Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”. Od początku z pasją w sercu poświęciła się pracy kierowniczki i pedagoga w świetlicy. Z wielkim sukcesem wszczepiała w dzieci poczucie samoakceptacji oraz postawę otwartości na otaczający je świat. Obecnie pracownik Fundacji Bread Of Life.


Paulina Weremiuk


Filolog języka angielskiego i pedagog z wykształcenia. Podczas powstawania Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia” i dalej, w latach 2005 – 2008 pracowała w Świetlicy na stanowisku pedagoga wychowawcy. Członek Zarządu Stowarzyszenia przez 2 kadencje, w latach 2005 – 2008 na stanowisku Członka Zarządu. Osoba niezwykle zaangażowana w „Nibylandię” i Dzieci. Jako pedagog dawała im bardzo dużo ciepła i akceptacji. Była dla nich ogromnym wsparciem na co dzień. Dzielnie towarzyszyła im również w zmaganiach z językiem angielskim, prowadząc zajęcia językowe, taneczne i nie tylko.


Paweł Kasprzyk


Współtwórca szaty graficznej Stowarzyszenia i Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia” oraz twórca strony internetowej. Obecnie członek Zarządu Stowarzyszenia przez 1 kadencję, w latach 2010 do dziś na stanowisku Vice Prezesa Zarządu.


Monika Warzych


Współzałożycielka Stowarzyszenia i Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”. Członek Komisji Rewizyjnej przez 3 kadencje w latach 2005 do dziś. Ogromna pomoc od strony prawnej.


Marcin Wojcieszek


Członek Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia przez 2 kadencje, w latach 2008 do dziś.


Paweł Olszewski


Współzałożyciel Stowarzyszenia i Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”. Dzielnie i z ogromną cierpliwością prowadził w Świetlicy „Klub Modelarstwa Lotniczego”.


Kasia Borek


Współzałożycielka Stowarzyszenia i Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”. Etnolingwistka i pedagog z wykształcenia. W „Nibylandii” prowadziła „Koło Języka Niemieckiego” oraz treningi Twórczego Myślenia.


Ela Szwarc


Współzałożycielka Stowarzyszenia i Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”. Członek Komisji Rewizyjnej przez 2 kadencje, w latach 2005 – 2008. Jako mgr filologii polskiej, w „Nibylandii” prowadziła „Koło Literackie”. Była nieocenioną pomocą w zakresie administracji Stowarzyszenia.


Ania Kubiak (obecnie Ania Bartkowiak)


Absolwentka poznańskiej ASP (obecnie Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu). W Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia” współprowadziła warsztaty artystyczne.


Marek Kulasiński


Od początku istnienia Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia” wierny wolontariusz. Prowadzi „Pracownie Samoobsługi”, spędza czas z dziećmi dając im akceptacje i ciepło ale też dużo zabawy podczas wspólnych gier i wygłupiania się.


Marta Kot (obecnie Marta Matwiejczuk)


Absolwentka poznańskiego ASP (obecnie Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu). W Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia” współprowadziła warsztaty artystyczne.


Monika Gawarecka (obecnie Monika Shaded)


Absolwentka poznańskiego ASP (obecnie Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu). W Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia” współprowadziła warsztaty artystyczne.


Jola Ruszczak (obecnie Jola Siwek)


Współzałożycielka Stowarzyszenia i Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”. Członek Zarządu w początkach istnienia Stowarzyszenia. Włożyła wiele serca w powstanie i funkcjonowanie Stowarzyszenia i „Nibylandii”. Żona rzeźbiarza, absolwenta poznańskiego ASP Przemka Siwka.


Sylwia Tomczyk


Absolwentka poznańskiej ASP (obecnie Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu). Współtwórca szaty graficznej Stowarzyszenia i twórca szaty graficznej Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia”. Utalentowana artystka – grafik.


Sławek Góźdź


Od samego początku członek Stowarzyszenia – do dziś wiernie wspierający nas swoją osobą.


Łukasz Ładziak


Od samego początku funkcjonowania Świetlicy Socjoterapeutycznej „Nibylandia” wierny wolontariusz. Przychodził zawsze nie tylko po to, żeby pomagać podczas zajęć „Drużyny Rycerskiej”, ale poświęcał swój czas również po to, żeby dawać dzieciom pozytywny wzorzec i relację pełną ciepła, zrozumienia i serdeczności.
Dziękujemy również wszystkim tym, którzy przez te lata tworzyli to dzieło pomocy wraz nami:

 • Karolowi Kalinowskiemu,

 • Kasi Hodurek,

 • Marzenie Dziadul,

 • Oli Tyc (obecnie Ola Palimąka),

 • Renacie i Adamowi Musiszom,

 • Tracy Chambati,

 • Arturowi Matwiejczukowi,

 • Lidii Dudzińskiej (obecnie Lidia Wojcieszek),

 • Luizie Hajduckiej (obecnie Luiza Gołaszewska),

 • Maciejowi Wolfartowi,

 • Malinie Kucharskiej (obecnie Malina Plucińskia),

oraz wielu innym, którzy przyczynili się do stworzenia tego wspaniałego Marzenia...Dziękujemy Wam z całego serca!

 

Notice: Undefined variable: mosConfig_lang in /www/innydom.org/templates/stowarzyszenie-id/index.php on line 52
© 2006- Notice: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' in /www/innydom.org/templates/stowarzyszenie-id/index.php on line 61 2021 Inny Dom - Stowarzyszenie Pomocy w Poznaniu Stowarzyszenie Pomocy "Inny Dom" design by S. Tomczyk :: html, flash, foto by | kcpr.pl